Feedback AI (1.0.4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: from
is: frá

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Invalid date format.
is: Ógilt dagsetningarsnið.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
