Feedback AI (1.0.4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
