Feedback AI (1.0.4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
