Feedback AI (1.0.4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
