Feedback AI (1.0.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
