Feedback AI (1.0.4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
