Feedback AI (1.0.4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Submitted on
te: సమర్పించిన తేదీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
