Feedback AI (1.0.4) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: to
uk: до

en: Your Email
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: from
uk: з

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Submitted on
uk: Надіслано на

en: Apply
uk: Застосувати

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Offset
uk: Зміщення

en: Filter type
uk: Тип фільтру

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Neutral
uk: Середня

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Negative
uk: Негативний

en: Positive
uk: Додатний

en: Model Name
uk: Назва моделі

en: Data export
uk: Експорт даних

en: Asc
uk: Зрост
