Feedbackify (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Statistics
de: Statistiken

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: About
de: Über

en: Button color
de: Button-Farbe
