Feedbackify (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: About
fr: À propos

en: Button color
fr: Couleur du bouton
