Feedbackify (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Statistics
id: Statistik

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang
