Feedbackify (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
