Feedbackify (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
