Feedbackify (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Statistics
lv: Statistika

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par
