Feedbackify (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Statistics
mn: Статистик

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
