Feedbackify (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over
