Feedbackify (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
