Feedbackify (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o
