Feedbackify (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول
