Feedbackify (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
