Feedbackify (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında
