Feedbackify (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
