Feedbackify (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Statistics
da: Statistik

en: Visibility
da: Synlighed

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om
