Feedbackify (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί
