Feedbackify (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de
