Feedbackify (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Visibility
he: ניראות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות
