Feedbackify (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
