Feedbackify (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Statistics
it: Statistiche

en: Visibility
it: Visibilità

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni
