Feedbackify (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Statistics
ja: 統計

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Configurations
ja: システム構成

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト
