Feedbackify (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Statistics
jv: Statistik

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
