Feedbackify (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
