Feedbackify (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
