Feedbackify (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
