Feedbackify (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Statistics
ru: Статистика

en: Visibility
ru: Видимость

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация
