Feedbackify (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Statistics
sv: Statistik

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om
