Feedbackify (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
