Feedbackify (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
