Feedbackify (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında
