Feedbackify (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Statistics
uk: Статистика

en: Visibility
uk: Видимість

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Button color
uk: Колір кнопки

en: Button color must be a hexadecimal color value like %color, or left blank for transparent.
uk: Значення кольору кнопки має бути шістнадцятковим, наприклад %color, або порожнім для прозорого.
