Feedbackify (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu
