Feedbacks (3.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Development
ar: التطوير

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Open
ar: مفتوح

en: User
ar: المستخدم

en: Location
ar: الموضع
