Feedbacks (3.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija
