Feedbacks (3.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Development
de: Entwicklung

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Date
de: Datum

en: Open
de: Geöffnet

en: User
de: Benutzer

en: Location
de: Ort

en: Processed
de: Verarbeitet

en: Feedback
de: Rückmeldung

en: Are you sure you want to delete submission %id?
de: Möchten Sie den Eintrag %id wirklich löschen?
