Feedbacks (3.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Open
fr: Ouvert

en: User
fr: Utilisateur

en: Location
fr: Emplacement

en: Processed
fr: Traité
