Feedbacks (3.0.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Open
km: បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Location
km: ទីតាំង
