Feedbacks (3.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್
