Feedbacks (3.0.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
