Feedbacks (3.1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Location
bn: অবস্থান
