Feedbacks (3.1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Open
hu: Nyitott

en: User
hu: Felhasználó

en: Location
hu: Helyszín

en: Processed
hu: Feldolgozott

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Are you sure you want to delete submission %id?
hu: %id azonosítójú beküldés biztosan törölhető?
