Feedbacks (3.1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Development
jv: Pangembangan

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Open
jv: Dibuka

en: User
jv: Panganggo

en: Location
jv: Lokasi
